Adrenalino mėgėjams – didžiausias kartodromas

„MemelGP“ siūlo 650 metrų naują, dviejų dangų trasą, kuri kone kasmet ilginama.

Klaipėdos rajone, Mickuose, dar prieš trejus metus atidarytas kartodromas šiandien yra didžiausias uždaras kartodromas Žemaitijoje. „MemelGP“ teikiamų paslaugų spektras kasmet plečiamas. Vis daugiau ne tik pavienių greičio ir adrenalino mėgėjų, bet ir įmonių pamėgsta šią vietą. Čia aktyviai leidžia laisvalaikį, organizuoja šventes.

Saugumui užtikrinti – visos priemonės

Kartodromą įkūręs Gintaras Lukošius atvirai sakė, kad tai ilgai puoselėta jo svajonė, kurią įgyvendinti pastūmėjo noras suteikti galimybę Klaipėdos rajono gyventojams mėgautis kartingų sportu.

„MemelGP“ siūlo išbandyti net 19 vokiškų „Rimo“ kartingų paaugliams ir suaugusiesiems, dar 6 nauji kartingai jau pakeliui į Lietuvą ir netrukus bus paruošti mėgautis šiais metais dar 150 metrų pailgėjusia trasa. „Greitį ir adrenaliną mūsų svečiai gali patirti ir lietingu oru – pusė trasos, įskaitant žiūrovų zoną, yra visiškai uždara“, – privalumus vardijo G. Lukošius. Anot jo, „Rimo“ vardas yra žinomas pasauliniu lygmeniu kaip vieno iš profesionaliausių kartingų gamintojų. „Saugumas, subalansuotas valdymas ir patogumas – išskirtiniai šio gamintojo bruožai“, – užtikrino pašnekovas.

„MemelGP“ turi ir 2 vaikiškus kartingus jauniausiems lenktynininkams. Jie vairavimo malonumą leidžia patirti jau nuo 110 cm ūgio. „Išsamus instruktažas vedamas prieš kiekvieną važiavimą. Galimybė kartingų galią valdyti nuotoliniu būdu – saugumo garantas trasoje. Instruktorių dėmesys, kokybiški bei atsakingai prižiūrimi kartingai kartu su nepriekaištinga trasos būkle taip pat padeda išvengti bet kokių galimų nemalonumų trasoje. Visas mūsų autoparkas kasdien tikrinamas ir kruopščiai prižiūrimas“, – tikino kartodromo įkūrėjas G. Lukošius. Jis pridūrė, kad apranga važiavimui suteikiama nemokamai, papildoma kaklo apsauga – taip pat.

Pojūčiai – bet kokiu oru

Išbandyti kartingo manevringumą galima tiek uždaroje trasos dalyje, tiek lauke. „MemelGP“ siūlo 650 metrų naują dviejų dangų trasą, kuri kone kasmet ilginama. Betoninė dengta trasos dalis tinka bet kokiam orui ir vadinamam geriausiam „driftui“. Atvira asfalto trasos dalis – greičiui ir puikiems pojūčiams geru oru. Keturių tiesiųjų ir kvapą gniaužiančių posūkių kombinacija užtikrins adrenalino proveržį dešine koja vos tik prilietus akseleratoriaus pedalą. Trasoje vienu metu gali varžytis iki 16-os lenktynininkų. Veikia moderni laiko sekimo ir ataskaitų sistema, užtikrinanti automatinį, individualų kiekvieno kartingo rato įveikimo laiko fiksavimą.

„Čia galite ne tik patys puikiai praleisti laiką, bet ir organizuoti renginius kartu su draugais. Galbūt artėja jūsų bernvakaris ar mergvakaris, o gal vaiko gimtadienis – puikios progos atleisti emocijų vadeles ir pasiduoti avantiūrai. Juolab kad pas mus yra ir atskiros patalpos šventei (iki 30 žmonių), taip pat įrengta fanų zona virš trasos, tad palaikančiųjų komanda taip pat neliūdės, turės puikias galimybes įamžinti lenktyniaujančiuosius“, – kalbėjo G. Lukošius.

Šeimininkas džiaugiasi, kad per trejus kartodromo gyvavimo metus pavyko išplėsti trasą, suburti nuolatinių lankytojų ratą. „Turime atvažiuojančių iš Vilniaus, Kauno ir net Kaliningrado srities, bet daugiausia – iš Klaipėdos m. ir Klaipėdos apskrities. Labai smagu, kad savo nišą atrado ir vaikų mokyklėlė, veikianti savaitgaliais. Kiekviena pamoka yra skirta individualiai temai, sudaryta iš teorinės ir praktinės dalių“, – paaiškino „MemelGP“ įkūrėjas G. Lukošius. Neseniai čia pradėjo veikti ir naujos kartos šaudymo simuliatorius, leidžiantis ne tik pasitikrinti taiklumą, smagiai praleisti laiką grupėje iki 4 žmonių, bet ir ugdantis šaudymo į judančius objektus įgūdžius.

Agnė ADOMAITĖ

Asm. albumo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių