Agluonėniškių sodyboje – Vydūno minėjimas

Saulėtą popietę minint Vydūno 150-ąsias gimimo metines Agluonėnuose Zenos ir Henriko Šurkų sodyboje po atviru dangumi buvo pristatyta sodybos šeimininko darbų personalinė paroda marinistine tema. Parodoje pristatyti ir Ketvergių pagrindinės mokyklos moksleivių piešti Vydūno portretai.

Parodos pristatymo dalyviai turėjo galimybę susipažinti su H. Šurkaus dirbtuvėmis, ten esančiais surinktais eksponatais, planuojamais darbais ateityje su Klaipėdos apskrities kultūros ir vandens sporto klubo „Vydūnas“, kurio vadovas yra pats sodybos šeimininkas, nariais statyti laivą. Aplankėme ir šalia dirbtuvių įrengtą galeriją, kurioje eksponuojami Henriko tapybos darbai, jo sūnaus Ramūno fotografijos. Čia vyksta klubo narių susitikimai, skamba muzika.

Parodos autorių pasveikino ir už gražias idėjas bei iniciatyvas dėkojo vicemerė Violeta Riaukienė, Agluonėnų seniūnijos seniūnė Laima Tučienė.

Zena ir Henrikas Šurkai, abu pagal profesiją dailės mokytojai, baigę Šiaulių universitetą ir dirbę Klaipėdoje, Agluonėnuose gyvena nuo 2005 m., džiaugiasi čia vykstančia įvairiapusiška veikla ir patys joje aktyviai dalyvauja.

Laima TUČIENĖ

Agluonėnų seniūnijos seniūnė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių