Atpildas už tvarkymą netikėtai skaudus

Labai nemalonus jausmas apima gimtuosiuose Gargžduose per šeimos šventę aplankius savo senjorus Tėvus, kai už Tėvų sklypo tvoros akis rėžia savivaldybei priklausančioje žemėje visą vasarą auginamos piktžolės… Norėjau paklausti gerbiamos seniūnijos darbuotojos – čia kuriamas naujas Gargždų įvaizdis taip apželdinant Beržų gatvelės pakraščius ir šaligatvius?

Beveik 50 metų Tėvai prižiūrėdavo šį plotelį prie savo tvoros (organizuodavo žolės pjovimą, rinkdavo šiukšles, kasdavo sniegą), kol Savivaldybė be jokio įspėjimo drastiškai ir pasalūniškai, lyg perkūnas iš giedro dangaus nubaudė už automobilio pastatymą ant šio anksčiau pačių tvarkomo ir prižiūrimo plotelio… Dabar bijoma su žolės pjovimo technika net užvažiuoti ant Savivaldybės žemės, kad vėl nebaustų… Kažin ar trumpam pastatytas automobilis šioje vietoje padarė tiek daug žalos, kiek dabar ten gyvenantiems senjorams moralinę žalą galimai daro taip Savivaldybės čia auginamos piktžolės? Gal žinote, kas Savivaldybę galėtų nubausti už viešoje vietoje auginamas piktžoles? Mano supratimu, toks piktžolių auginimas tolygus Gargždų miestelio šiukšlinimui… Ar aš klystu?

Dalis klausimų retoriniai, tik pamaniau, gal rajono ar kitam laikraščiui tai būtų nebloga medžiaga straipsneliui apie tokį vasaros šieno auginimą mieste ir baudų „šienavimą“ rudenį?

Gediminas UKTVERIS


KOMENTARAS

Skaitytojo laišką persiuntėme Klaipėdos rajono savivaldybei. Vakar gavome atsakymą, kurį spausdiname, tačiau retoriniai klausimai tebelieka.

  • Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vyr. specialistė Rita Rapalienė:

    – Kelių eismo taisyklės numato vietas, kur automobilių sustojimas ir stovėjimas yra draudžiamas. 150.5. KET punktas nurodo, kad draudžiama sustoti ir stovėti ant vejos, šaligatvio (išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai arba transporto priemonė nurodyta leidime, išduotame prekiauti viešoje vietoje renginių metu), taip pat sporto, vaikų žaidimo aikštelėse ir kitose transporto priemonių eismui (stovėjimui) neskirtose teritorijose, todėl piliečiai, padarę administracinį nusižengimą ir pažeidę Kelių eismo taisykles, buvo nubausti administracine tvarka.

    Gargždų seniūnija tvarko visas viešąsias erdves, kurių mieste netrūksta. Kviečiame ir gyventojus prisidėti prie savo miesto gražinimo ir prižiūrėti šalia individualių namų esančias teritorijas, žolynėlius, šaligatvius. Šiuo metu Gargžduose vyksta daug gražių pokyčių – įrengiami nauji ir tvarkomi nusidėvėję infrastruktūros objektai. Tad bendromis jėgomis miestą galime padaryti dar gražesnį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių