Batalijose tiesos nebematyti

Labai džiaugiuosi, kad turiu įvairių laisvalaikio pomėgių. Kartais mezgu, kartais skaitau, dažnai mėgstu pasivaikščioti gamtoje. Taip mano galva pailsi nuo politinių batalijų, kurių pilna žiniasklaida.

Nežinau, kaip jūs, tačiau stengiuosi kuo mažiau žiūrėti televiziją. Pripažįstu žinias ir gerus filmus, o tokių vis dar parodo per Lietuvos televiziją. Žinoma, turiu omenyje ne verksmingus serialus, o klasikinius filmus.

Pastaruoju metu tenka išjungti televizorių net per žinias. Mano manymu, pernelyg daug dėmesio skiriama Seimo pirmininko V. Pranckiečio situacijai. Manau, jog šiame konflikte jau seniai nebėra teisiųjų. Opozicija trina delnais ir kursto intrigas: prabilo net apie išankstinius rinkimus. O kam tai būtų naudinga? Mums, rinkėjams, tikrai ne. Gana biudžeto pinigus rinkimams švaistyti. Ateis laikas kitais metais, tada ir rinksime Seimą. O dabar tik kas nors ne taip – tuoj kalbos apie naujus rinkimus. O juk jie yra brangus malonumas, viskas gula ant rinkėjų, mokesčių mokėtojų, pečių.

Seimo pirmininkas V. Pranckietis nemokėjo išeiti pakelta galva, gal kažkas tose procedūrose buvo negerai ir ne pagal Seimo statutą. Tačiau V. Pranckietis savo užsispyrimu irgi susigadino politiko karjerą.

Vanda MOCKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių