Chuliganų aukos – žydinčios gėlės

Į „Bangos“ redakciją užėjusi gargždiškė Galina Kavoliūnienė neslėpė nerimo – sodininkų bendrijos kenčia nuo chuliganų. Ne pirmą savaitę gėlių darželius išpuoselėjusios „Minijos“ sodininkų bendrijos moterys randa nuniokotas tulpes. „Ir tikrai ne mamas chuliganai jomis sveikino – tulpių jie nepasiima, o tik sutrypia, išrauna“, – guodėsi sodininkė.

G. Kavoliūnienė sakė nesitikinti, kad policijos pareigūnai ieškos gėles raunančių chuliganų: „Pas mušamą žmogų nenuvažiuoja, tai ištryptos gėlės – tikra smulkmena. Bet ką galvoja patys žmonės? Ką galvoja tėvai, jei šiuolaikiniai paaugliai šitaip drasko gėles? Negi niekam nebesvarbus grožis?“ – klausė gargždiškė.

Anot jos, „Minijos“ sodininkų bendrijos teritorija ne pirmą savaitę kenčia nuo gėlių niokotojų. Kasdien į savo sodą ateinanti gargždiškė kaskart išgirsta kaimynų dejones, kad kažkas vėl ištrypė gėlių darželius. Juose likusios pėdos – ne vaikiškos, tad sodininkai spėja, kad niokotojai – paaugliai. „Į brolienės sodą chuliganai įšoko per tvorą. Juk jei kam reikia gėlių – tegu nusiskina, nusipjauna. Tačiau gėlės ištryptos ir čia pat numestos. Tikrai ne Motinos dienai jų pasiskinti buvo atėję“, – įsitikinusi pensininkė.


  • Gediminas RADZEVIČIUS, Klaipėdos rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas:

    – Pranešimų apie niokojamus gėlynus pastaruoju metu nesame gavę. Sodininkų bendrijos yra įtrauktos į bendrus patruliavimo maršrutus. Tačiau jose, išskyrus Dituvą, nenumatytas atskiras patruliavimas užtikrinant viešąją tvarką. Jei yra iškvietimas, tada važiuojame. Yra buvę pranešimų apie soduose išdaužtą šiltnamio stiklą, nulaužtus augalus ir panašiai, tačiau tai natūralu – dauguma sklypų nėra aptverti, į juos galima laisvai patekti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių