Dangstome, o paskui raudame

Visi žinome, kad policija pastaruoju metu greičio matavimui naudoja mobilius įrenginius, vadinamuosius „trikojus“. Tokie praėjusią savaitę buvo sustatyti ties Laugaliais, Gargždais. Kokios diskusijos feisbuke užvirė!

Man atrodo, jog mes jau visai esame sužvėrėję vienas kito atžvilgiu. Mums svarbios ambicijos, bet nesvarbios žmonių gyvybės. Mat nemaža dalis vairuotojų vienas kitą perspėja dėl tų „trikojų“, priekaištauja policijai už tokią patikrą. Kodėl? Dangstome vienas kito prasižengimus keliuose? O paskui raudame dėl sužeistų ar net mirtinai sužalotų keliuose artimųjų? Juk būtent tokie neatsakingi vairuotojai, kurie nepaiso Kelių eismo taisyklių, yra avarijų ir skaudžių praradimų kaltininkai.

Štai nuskambėjo žinia, kad prekybininkai trina rankomis, didindami detektorių, aptinkančių greičio matavimo radarus, tarp jų ir „trikojus“, pardavimus. Vadinasi, yra daug žmonių, kurie nenori paklusti taisyklėms, o juk tai mato ir vaikai. Kokią kartą auginame? Laikykimės keliuose taisyklių dėl gyvybės išsaugojimo. Tų žmonių, kurie vienas kitą dangsto, nesilaiko leistino greičio, tikrai nepalaikau ir smerkiu.

Vanda SRĖBALIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių