Gargždiškiams lietaus kanalizacija – tik prošvaistės

Gargždų miesto Žemaitės g. ir Parko g. sankryžos ežerai.

 

Gargždų Parko gatvės gyventojų rūsiai tvinsta. Gyventojai įsitikinę, kad vandens rūstybė – ne tik gamtos pokštas. Lenda prieš porą metų atliktos gatvės rekonstrukcijos spragos. Mat asfaltas paklotas neįrengus lietaus kanalizacijos.

Rūsiai skęsta

Parko gatvės gyventojų įdėtos pastangos ruošiant konservuotas daržoves, renkant sodo gėrybes eina šuniui ant uodegos. Mat jau dvi savaites gargždiškių namų rūsiuose vanduo siekia kelius. Žmonės dar bandė gelbėti turtą, tačiau pastangos tuščios: prietaisai sugedę, baldai kiaurai permirkę, obuoliai supuvę, stiklainių dangteliai surūdiję.

Ilgamečiai minėtos gatvės gyventojai „Bangą“ tikino, kad taip negailestingai užlietų rūsių neregėjo daugiau nei 60 metų. Pasirodo, problemos prasidėjo po gatvės rekonstrukcijos. Iš pradžių gyventojai džiūgavo, kad jų gatvė taps moderni, ir jie galės džiaugtis įrengtomis vandentiekio, dujų sistemomis. Taip pat jie vylėsi, kad nebereikės laužyti mašinų riedant duobėtu keliu. Tačiau netrukus jų džiugesį dėl asfalto pakeitė nerimas.

Visą straipsnį skaitykite trečiadienio „Bangos“ 4 puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių