Nuo kvapų ir vaizdų – bloga

Asociatyvi nuotr.

Gargždų Laisvės gatvės gyventoja Danutė (tikras vardas, pavardė redakcijai žinomi) sako nebežinanti, ką daryti: „Iš mūsų gatvės išeinant į Žemaitės g. yra siauras takelis ir čia nuolat kažkas atlieka gamtinius reikalus, tačiau tikrai ne šuniukai. Tai žmogaus darbas. Vos vienas „š“ nudžiūva, atsiranda kitas.“


Moteris svarsto, gal čia kokio ligoto žmogaus darbas. „Mums nebeįmanoma tvertis, juk ir vaikai eina šiuo takeliu, ir patys, o vaizdas ir kvapas siaubingi! Kažką reikia daryti, gal kamerą pastatyti, ar ką… Skambinau į Savivaldybę, tai man pasiūlė stebėti, tačiau juk aš naktį netykosiu, kas čia ateina ir pridergia“, – kalbėjo pašnekovė.
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius informuoja, kad Klaipėdos rajono miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklės draudžia teršti aplinką fekalijomis, užsiimti veiksmais ar veikla, kuri teršia aplinką. Šis pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo 20 iki 140 eurų, pakartotinai padarytas administracinis nusižengimas užtraukia baudą nuo 140 iki 600 eurų. Tačiau tam, kad pažeidėjas būtų nubaustas, pažeidimą reikia užfiksuoti. Pastebėjus draudžiamą veiklą ar veiksmus galima pranešti Viešosios tvarkos skyriui arba policijai, taip pat galima užfiksuoti įvykį vaizdo priemonėmis.


Agota BENDORAUSKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių