Pušų gatvėje – nebaigti darbai

Pušų gatvės tvarkymo darbai išsekino gyventojų kantrybę, jie tikina nelauksią, kol bus visiškai sugadinti jų automobiliai, ir pagalbos kreipėsi į „Bangos“ redakciją.

Laiške gyventojai rašo: „Norime pagalbos, gal jūs sužinotumėte, kada iki galo bus sutvarkyta Gargžduose Pušų gatvė, kada mūsų brangieji kelių remonto darbininkai malonės pabaigti, sutvarkyti savo pradėtus darbus, ar tada, kai sugadinsime savo mašinas? Ne, mes to jau nelauksime. Jau baigiasi kantrybė. Šių metų vasario mėnesį pradėjo darbus ir nebaigė. Toje vietoje, kur automobilių nereikia įvaryti į kiemą, papylė skaldos ir ją sutrombavo, o jūs, gerbiami Pušų gatvės gyventojai, jeigu jums reikia įvažiuoti į savo kiemą, patys ir tvarkykitės. Jau praėjo dvi savaitės kaip pasišalino ir nesirodo.“

Dėl situacijos „Bangos“ redakcija kreipėsi į Klaipėdos rajono savivaldybės administraciją. Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus specialistė Gintarė Plungienė informavo, kad lietaus nuotekų surinkimo statybos darbus Pušų gatvėje atliekantis rangovas UAB „Gensera“ informuoja, jog darbai buvo laikinai sustabdyti dėl nepalankių oro sąlygų – įšalo žemėje. Juos atnaujinti ir tvarkyti viską iš pagrindų planuojama jau kitą savaitę.

Agnė ADOMAITĖ

Skaitytojų nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių