Priekuliškę papiktino aplinkkelis

Prie Dituvos rengiama žiedinė sankryža. Tad norint patekti iš Priekulės į Klaipėdą vairuotojams tenka naudotis aplinkkeliu.

„Visuomet galvojau, kad gyvendama užmiestyje būsiu apsaugota nuo spūsčių, tačiau klydau. Anksčiau važiuodama į Klaipėdą užtrukdavau apie 5–10 min., o dabar jau 10 min. stoviu, o STOP ženklo dar nematyti. Kai kurie žmonės net neapsikentė ir išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą“, – „Bangos“ redakcijai guodėsi skaitytoja Elmyra.

Kaip žurnalistę informavo Statybos ir kelių priežiūros skyriaus vedėjas Algirdas Ronkus, kelyje Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda vyksta rekonstravimo su žiedinės sankryžos įrengimu ties Dituva darbai. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos su valstybes įmone „Klaipėdos regiono keliai“ vykdo remonto darbus. „Apgailestaujame, kad gyventojams tenka patirti nepatogumų. Suprantame, kad į vieną vietą susidėjo pirmosios rugsėjo savaitės pradžia, prastos oro sąlygos, remonto darbai. Tačiau prašome kantrybės, siūlome keliones į darbus, mokyklas planuoti šiek tiek anksčiau. Tikimės, kad, pasibaigus krašto kelio remonto darbams, darbo vietas ir ugdymo įstaigas bus galima pasiekti greičiau“, – komentavo A. Ronkus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių