Gargždų senjorai šventė Klaipėdoje

„Jūra tinka kiekvienam“ – tokiam šūkiui skambant uostamiestyje, skverelyje prie Turgaus gatvės, praėjusį savaitgalį rinkosi pasipuošę žilagalviai senjorai. Jūros šventėje Gargždams atstovavo senjorų šokių kolektyvas „Skinija“.

Senjorai savo gyvenimą tikriausiai galime palyginti su jūra, kuri iliustruoja metų laikus, nuotaikas ir audras. Bet ji visada išlieka graži ir įdomi.

Senjorams šokis – tai emocijų išsiliejimas į erdvę, gracija, ori laikysena. Tai laisvės ir erdvės pajutimas, pagaliau didelis džiaugsmas. Girdėdami įvairių tautų – estų, latvių, žydų, slovakų nuotaikingas melodijas užmiršome savo piliules, depresijas.

O kokie išradingi kolektyvų pavadinimai: Plungės „Munajupė“, Rietavo „Ringė“, Palangos „Jūrė“. Tai lyg vietovės, kurios skatina prisiminti tarmes.

Per pertraukėle skambėjo liaudies melodijos, o koncerto kulminacija – visi buvome pakviesti pašokti ir padainuoti „Žemėj Lietuvos“.

Manau, Gargždų senjorai garbingai atstovavo savo miestui ir tuo didžiuojasi. Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos „Zundos“ kolektyvui už kvietimą dalyvauti šventėje ir nepakartojamas akimirkas.

„Skinijos“ senjorų šokių kolektyvas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių