Ieškau kino reklamos

Pamačiusi kino filmą „Šerkšnas“, skambinau buvusiam mokslo draugui į Vilnių, norėdama pakalbėti apie šį filmą, o jis atsakė, kad „Šerkšno“ dar nematė, nes Vilniuje jį rodys tik kitą savaitę. Būna tokių stebuklų, kad naujus kino filmus Gargžduose galima pamatyti anksčiau negu sostinėje. Malonu.

Deja, tos geros naujienos mažai reklamuojamos. Aš vos nepražiopsojau minėto filmo „Šerkšnas“, nes pro kino teatrą netenka vaikščioti, o „Bangoje“ informacijos apie kino filmų demonstravimą neradau. Galvojau, kad redakcija brangiai užsiprašė už tuos skelbimus, o tie vargšai (kino administracija) neturi iš ko apmokėti. Skambinu į „Bangos“ redakciją pasiryžusi prašyti nuolaidų kino filmų skelbimams, nes jie labai reikalingi skaitytojams. Prašyti neteko, nes man atsakė, kad jokio mokesčio už tuos skelbimus „Banga“ neprašo, tik kino administracija jų nepateikia. Nuėjusi žiūrėti kino filmo, klausiu kontrolierės, kodėl nebėra informacijos mūsų laikraštyje. Sako, kad tikriausiai vadybininkė atostogauja. Svarstau: negi nebėra kam ją pakeisti? Yra ir daugiau kino administracijos darbuotojų, Gargždų kultūros centras šalia. Toks nedidelis darbelis – pateikti laikraščiui informaciją. Norėtųsi šiek tiek daugiau – įdomaus straipsnelio apie žymesnius kino filmus nors šiame nuomonių skyrelyje. Juk ne visi žino, kad lietuvių filme „Šerkšnas“ daug realaus gyvenimo vaizdų, o „Šventasis“ Lietuvoje pripažintas geriausiu metų filmu.

Nesulaukusi informacijos „Bangoje“ apie kino filmo „Šventasis“ demonstravimą, ėjau jos ieškoti kino teatro vitrinoje. Pakeliui svarsčiau, kodėl administracija taip mažai rūpinasi, kad kuo daugiau žiūrovų ateitų į kiną ir į kai kuriuos kultūros renginius, juk ne visi žmonės naudojasi internetu ar feisbuku, kuriame, matyt, kino teatras ir pateikia visą informaciją.

Donata LEKETIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių