Iš tiesų jau esame europiečiai

Tai nutiko Velykų švenčių dienomis – vakarop Gargždų gyventojai kuriam laikui buvo likę be elektros. Ne vienas rimtai suklusome: kur kreiptis, juk ir elektrikai, kaip visi žmonės, turi teisę per šventes ilsėtis…

Nuogąstavimus netrukus išsklaidė žinutė mobiliajame telefone: „Lesto“ pranešė, jog nustatytas rimtas gedimas, jį planuojama pataisyti per pusantros valandos. Dėl to atsiprašo klientų. Tokį pranešimą išgirdome pirmąkart, anksčiau gi niekas niekad klientų apie gedimus neinformuodavo. Taigi, kant­riai laukėme.

Geram pusvalandžiui praėjus vėl telefono skambutis. Ekrane – naujas „Lesto“ pranešimas: gedimas jau pašalintas, o jei kas nors Gargžduose dar neturi elektros, prašome skambinti nurodytu telefono numeriu.

Iš džiaugsmo net šūktelėjome: iš tiesų pasijutome esantys tikri europiečiai. Tvarkos, kuri gyvuoja dešimtmečiais išsivysčiusiose senojo žemyno šalyse, pirmuosius žingsnius štai patyrėme ir mes.

Būtų gerai, jei ir kitos tarnybos, pavyzdžiui, vandentiekio, butų ūkio ar šilumos energijos, panašiai nutikus, informuotų savo klientus, kaip bendrovės „Lesto“ darbuotojai.

Vilius PAKALNIŠKIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių