Išsamios informacijos – kas mėnesį

Noriu padėkoti redakcijai už 2019-06-12 „Bangos“ laik­raštyje paskelbtą informaciją „Tarybos nariams – pirmieji atlyginimai ir išmokos“. Norėtųsi tokios ir dar išsamesnės informacijos kas mėnesį.

Kai kurie Tarybos nariai dar kojų neapšilę, o kai kurie dar ir nepradėję dirbti, jau sugebėjo ir išdrįso pasiimti už transportą po 300 eurų.

Kalba apie sąžinę, dievagojasi, o tebežaidžia suaugusių žmonių vaikiškus žaidimus. Puikiai visi žinome, kur ir kaip gauti kasos čekius už kurą ar kitką. Bet kaip reikia išdrįsti juos pateikti apmokėjimui, jei neturi net automobilio, gyvena miesto centre ar vos toliau nuo centro ar dar tik pradeda veiklą Taryboje? Būtų įdomu paskaityti Jūsų laikraštyje tokių Tarybos narių komentarus.

Yra Tarybos narys, bet dirba Savivaldybėje ir už tai gauna atlyginimą, o už kurą pasiima išmokas 300 eurų. Puiku ir sąžininga.

Kaip rašote, visi Tarybos nariai aprūpinti naujausiais kompiuteriais, tačiau kokios šūsnys dokumentų jiems dar pateikiamos popieriniu variantu! Kam tos technologijos, jei patys Tarybos nariai dirba sovietiniais metodais.

Naujas meras į postą atėjo su nauju papildomu etatu – patarėjo, kuris, galima sakyti, „diriguoja“ Administracijos direktoriui. Kam tada jam reikalingi du pavaduotojai?

Valdžios atstovai tik ir postringauja apie taupymą, bet reikėtų pradėti nuo savęs ne žodžiais, o darbais. Tokiu būdu sulauktų gyventojų pasitikėjimo ir užsitikrintų postus kitoje kadencijoje.

Dėkoju redakcijai ir malonu, jeigu į tai reaguosite ir pateiksite skaitytojams informaciją.

Jūsų ištikima skaitytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių