Kapinių šulinys ištroškęs vandens

Gargždų senosiose kapinėse yra du šuliniai. Pasak gargždiškės Vidos Anužienės, per tokius karščius vienas šulinys beveik ištuštėjo, nebėra vandens. Tad prie likusiojo nusidriekia ilgiausia eilė, kurioje išstovėti vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat turintiesiems negalių nėra lengva.

Pasak V. Anužienės, žmonės keliasi 6 val. ryte ir eina laistyti kapų, mat tokiu metu beveik kapinių viduryje esančiame šulinyje dar yra vandens ir tai reikia semti per kelis kartus, o įdienojus šulinys lieka tuščias. Vandenį tenka nešti iš toliau įrengto šulinio. „Be to, yra bėdų su kibirais. Jie blogai pritvirtinti, tad bent keli ridinėjasi šulinio dugne. Pasitaiko, kad nueini ir išvis jokio kibiro nėra, tai tenka savus rišti. Žmonės yra palikę savų kibirų bendram naudojimui, tačiau jie vėl dingsta“, – pasakojo „Bangos“ skaitytoja.

Gargždų seniūnijos seniūno pavaduotojas, laikinai einantis seniūno pareigas Justinas Donauskas teigė, kad esant tokiam karštymečiui šuliniai taip greit ištuštėja, kad yra nespėjama vežti cisternų su vandeniu. „Šulinius pildo UAB „Gargždų komunalinės paslaugos“. Iškart susisieksiu su bendrovės vadovu Steponu Šimuliu ir informuosiu apie žmonių iškeltą problemą, mes reaguojame į signalus“, – vakar tikino J. Donauskas. Pasak jo, šulinių kibirai taip pat yra vis keičiami. Bėda ta, kad patys žmonės jų nesaugo, pasitaiko, kad piktybiškai mėto, daužo. „Randame visiškai sulaužytus, sulankstytus“, – apgailestavo laikinai einantis seniūno pareigas J. Donauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių