• 18 rugsėjo, 2021
|

Kretingališkiai susigrąžins kultūros paukštę

Kretingalės kultūros centro darbuotojai nusprendė rytoj, ketvirtadienį, saugiai paminėti Tarptautinę kultūros dieną ir atkreipti dėmesį į dabartinę kultūros situaciją.

„Tarptautinės kultūros dienos minėjimo ištakos – Kretingalės kultūros centre. Jos sumanytoja – renginių organizatorė Birutė Grybauskienė. Bet vėliau kelerius metus į iškilmingus minėjimus rajono kultūros darbuotojus kvietė Priekulės kultūros centras“, – atskleidė meno skyriaus vadovė Violeta Lisovaitė.

Pandeminiais metais kretingališkiai nusprendė savo būryje viešai, bet saugiai paminėti profesinės šventės dieną ir atkreipti dėmesį į dabartinę kultūros darbuotojų situaciją. „Norime, kad kultūros dienos paukštė sugrįžtų į Kretingalę“, – sakė V. Lisovaitė.

Taigi rytoj, ketvirtadienį, kretingališkiai kultūros darbuotojai miestelio skvere, skambant muzikai, ant drobės tapys mandalas, vaišinsis žuviene. Užklydę smalsuoliai galės ne tik jos paragauti, bet ir piešti ant jūros akmenėlių. Sukurtos mandalos bus eksponuojamos virtualioje parodoje Kretingalės bibliotekoje.

O jeigu subjurs oras, teks Kultūros centro salėje vieniems paminėti profesinę šventę, bet gražus sumanymas bus įamžintas ir jį visi galės pamatyti Kretingalės kultūros centro feisbuko paskyroje.

Virginija LAPIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių