Kur pasislėpė ponia Renovacija?

Tiek daug kalbėta, tiek daug žadėta, o gyvenamųjų namų renovacijos Gargžduose kaip nematyti, taip nematyti…

Na, A. Kubiliaus Vyriausybei nepavyko jos kaip reikiant imtis, betgi A. Butkevičius tik gavęs premjero postą buvo užsimojęs labai plačiai. Ir mūsų Gargždai buvo sujudinti. Rajono valdžia pasiskelbė numatanti renovuoti visus miesto centre esančius dviaukščius ir triaukščius ir dar vieną penkiaaukštį išsirinko. Pavydėjome – kaip jiems bus gerai… Tačiau prabėgo visi metai ir šnipštas: jokie namų atnaujinimo darbai nepradėti ir, regis, greit nebus…Apšepusių namų gyventojai nežino, ko tikėtis. Vieno triaukščio laiptinėje dalį langų užmūrijo, gimė viltis, kad kas nors ir prasidės. Laikas bėga, deja…

Pastaruoju metu pasklido gandai, kad tą išgarsintą renovaciją Gargžduose patirs tik vienas dviaukštis Kvietinių gatvėje, ir tas kaip bandomasis triušis: jei seksis, jei pavyks, tai gal ir kitus namus imsis atnaujinti.

Iš Savivaldybės jokios viešos informacijos. Pažadais, matyt, vėl būsime maitinami iki savivaldos rinkimų, o gal ir iki naujojo Seimo. Juk didžiausią tokių renovacijų entuziastą poną Mazuronį išsiuntėme į Briuselį, tad nelieka ko bepaklausti.

Ir tikėk tu, žmogau, naujos valdžios pažadais…

Vilius PAKALNIŠKIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių