Neužsiprenumeravęs „Bangos“ pasigailėjau

Dabar, kai užsidarę sėdime namie ir sąžiningai laikomės karantino, keiksnoju savo neapdairumą. Buvau pratęs kiekvieną trečiadienį ir šeštadienį po pusryčių išėjęs pasivaikščioti pirmiausia nukeliauti į spaudos kioską, nusipirkti „Bangą“, dar kokį naują kultūrinį laikraštį ar žurnalą, stabtelėjęs pasikalbėti su gatvėje sutiktais pažįstamais ar buvusiais bendradarbiais.

Spaudos kiosko uždarymas pernai Gargžduose buvo pirmas mano skaudus nusivylimas. Girdėjau, jis neatitiko atnaujintos aikštės tarp senų ir apšiurusių prekybos centrų dizaino. Anoks ten dizainas! Pasakykite man, kam geriau, jei sutvarkyta aikštė jau tada, dar prieš karantiną, buvo be žmonių, o kartais tik dėl vieno pašto ženklo žmonėms tekdavo eilėje pasistumdyti pašte, ypač pašalpų mokėjimo dienomis?

Kitas mano nusivylimas dabar siaučiant tam koronavirusui. Spaudos nebeprenumeruoju, visada pirkdavau ką naujesnio aptikęs. Dėl vieno laikraščio aš, rizikos grupės žmogus, baimindamasis užsikrėsti, dabar esu priverstas eiti į prekybos centrą, pastovėti eilėje prie kasos. Sužinoti rajono naujienas ir kitas žinias norisi. Taigi, tenka. Gerai, kad kaimynas man pasakė, jog „Bangą“ galima ir Gargždų turgavietėje nusipirkti. Tad planuoju nueiti. Visgi prekyba ten vyksta lauke, žmonių mažiau.

Pavydžiu tiems, kas buvo gudresni, apdairesni ir užsiprenumeravo laikraščius, o pirmiausia „Bangą“.

Jonas VALANČIUS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių