Už informaciją dėl suniokojimo – 50 Eur kuponas!

Ketvirtadienį, 4 valandą ryto, ilgapirščiai Vasario 16-osios gatvėje įsilaužė ir suniokojo prie parduotuvės SOMA stovintį lauko kavos aparatą.

Vandalų porelė buvo ganėtinai gerai pasiruošusi, žinojo, kur įrengtos ir ką mato pagrindinės vaizdo stebėjimo kameros, atėjo turėdami krepšinio kamuolį, kuriuo numušė 4 metrų aukštyje įtaisytą vaizdo stebėjimo kamerą. Kol vienas iš bendrininkų naudodamas laužtuvą brovėsi į kavos aparatą, bendrininkas kitoje gatvės pusėje atliko žvalgo funkciją, stebėjo, ar niekas nesutrukdys.

Deja, nusikaltėliai galėtų pretenduoti į bukiausio nusikaltimo apdovanojimą, nes vargę valandą liko nieko nepešę. Tai lėmė net keletas priežasčių: kavos aparatas šioje vietoje įrengtas tik šį pirmadienį, 2/3 vykdomų atsiskaitymų yra padaromi bankinėmis kortelėmis. Paskutinis jų „sėkmės“ faktorius tas, kad trečiadienį buvo atliktas techninis aptarnavimas ir visi grynieji pinigai buvo išimti. Taigi Bukas ir Bukesnis liko tuščiomis, tačiau sugadinę didelės vertės turtą.

Šiame kvartale vagystėms ir vandalizmui – ne vieta. Norėdama visuomenę paskatinti aktyviau dalyvauti bendruomenės veikloje, žmogui, suteikusiam informacijos, kuri atves prie nenaudėlių sugavimo, parduotuvė „SOMA ir Coffee Address“, atstovaujanti „Lavazza“, skiria premiją – 50 Eur vertės „Soma Shop“ dovanų kuponą ir 50 Eur vertės kortelę kavai, kuria bus galima mėgautis naujajame kavos aparate.

Jei pastaruoju metu atkreipėte dėmesį į įtartinus asmenis, galbūt ką nors pastebėjote tą naktį, galbūt Jūsų vaizdo stebėjimo kameros pastebėjo praeinančius, gal girdėjote kokį triukšmą, visą naudingą informaciją galite perduoti „Coffee Address“ atstovui A. Jančenkai, tel. +370 620 82632, el. paštas arnoldas.jancenka@coffeeaddress.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių