Vėžaitiškiai šokėjai Estijoje pasisėmė gerų emocijų

Vėžaičių kultūros centro šokių studijos „Karuselė“ 49 šokėjai gegužės viduryje vykome į Estiją, kurioje laukė ne tik pasirodymas, bet ir smagus laikas kartu.
Po maždaug aštuonių valandų kelionės autobusu laivu persikėlėme į Muhu, po to – Saremos salą. Joje šiek tiek pasivaikščiojome, apžiūrėjome įžymius objektus, pamatėme meteoritinės kilmės Kali ežerą bei pasibuvome prie jūros skardžio „Panga“.
Kitos dienos rytą išvykome iš Saremos salos ir važiavome į apžvalginę ekskursiją po Maardu. Gidė mus supažindino su šio miesto istorija, aplankėme senovinį Maardu dvarą bei kultūros centrą. Po to vykome į Estijos sostinę Taliną, gėrėjomės gražiausiomis Talino senamiesčio vietomis, aplankėme Rotušės aikštę, Nevskio katedrą ir daugelį kitų objektų. Maloniai nustebome, kad ten sutiktas muzikantas mums pagrojo net kelias lietuviškas dainas. Taip pat pasigrožėjome Talino panoraminiu kraštovaizdžiu.
Paskutinės mūsų kelionės rytą pradėjome ruoštis savo pasirodymui. Apsirengę tautiniais kostiumais, atvykome į Talino etnografinį muziejų, renginį „Lietuvos diena Taline!“, kuriame parodėme beveik valandą trunkančią tautinių šokių programą. Mus pasitiko labai šiltai, sulaukėme daug gražių atsiliepimų, padėkų, daugybės aplodismentų. Po pasirodymo vaišino skaniais naminiais cepelinais bei kibinais.
Po renginio mūsų laukė ilga, bet linksma kelionė namo su dainomis: smagiai leidome laiką, žiūrėdami „Eurovizijos“ dainų konkursą. Žinoma, palaikėme Lietuvos atstovą.
Esame labai dėkingi Estijos lietuviams už kvietimą dalyvauti šiame renginyje, svetingumą ir mūsų nuostabiai šokių vadovei Ingridai Sutkienei už šią įsimintiną kelionę ir dideles pastangas bei rūpestį. Labai džiaugiamės šia patirtimi.
Austėja KUMPYTĖ
VKC šokių studijos „Karuselė“ šokėja, 14 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių