Vienas kitą surado televizijos projekte:Simas Buziliauskas ir Gabrielė Nausėdaitė

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnaziją baigusį ir šiuo metu Klaipėdoje gyvenantį Simą Buziliauską daugelis įpratę matyti besišypsantį ir dovanojantį visiems gerą nuotaiką. Tačiau renginių vedėjas, aktorius, vokalistas, muzikos ir audiovizualinio turinio kūrėjas, SMK Aukštosios mokyklos dėstytojas Simas atvirai teigia, kad buvo laikotarpių, kai nusivylimas ėmė viršų. Tačiau dabar – vėl pakilimo etapas, juolab kad greta jo – švytinti ir žavi žmona, nuostabaus balso savininkė, taip pat audiovizualinio turinio kūrėja Gabrielė Nausėdaitė. Pora dalyvauja televizijos projekte „Lietuvos balsas“ ir kol kas koja kojon žengia su sėkme.

Buvimas savimi – vertybė

Aktorystės meną įvaldęs Simas sako, kad suvaidinti geresnį nei esi iš tikrųjų yra labai paprasta, daug kartų gyvenime stengėsi pasirodyti geresnis, šaunesnis, koks tik įmanoma puikesnis, tačiau vaidyba realybėje niekada neišėjo į naudą. Galutinis rezultatas, anot jo, visada išeidavo priešingas ir laimės tai neatnešė. „Dažnai prireikia laiko, kol suprantame, kad buvimas savimi ir yra didelė vertybė, o be atvirumo toli nenuvažiuosi“, – įsitikinęs pašnekovas.

Tiek Simui, tiek Gabrielei dalyvavimas „Lietuvos balso“ projekte – jau ne pirmas. Prieš trejus metus abu dalyvavo kaip solo atlikėjai. Susipažino sėdėdami ant vadinamųjų karštųjų kėdžių, užsimezgė kontaktas, kuris po truputį įgavo pagreitį. „Net mūsų pirmąjį apsikabinimą nufilmavo kameros, nors tada net minties nebuvo apie tai, kad tapsime šeima“, – juokiasi pora. Tuomet Simas jau buvo daugiau nei metus išsiskyręs, dviejų sūnų tėtis. „Buvau visiškai nusivylęs, sutrikęs, sakiau, jog nuo šiol gyvensiu dėl savęs ir dėl vaikų, kokios antros pusės?! Net dalyvavimas televizijos projekte buvo beveik atsitiktinis (tiesiog buvau Vilniuje, renginyje tuo metu, kai vyko pirminės atrankos). Gal ir banaliai nuskambės, abu su Gabriele tuomet iš projekto iškritome, tačiau gavome didžiausią dovaną – vienas kitą“, – nedvejoja Simas.

Po filmavimų abu dalyvavo dūzgėse. „Simas, man jau išeinant, priminė, kad jam, kai sėdėjome ant karštųjų kėdžių, buvau pažadėjusi vieną šokį. O pažadus aš tesiu. Įvertinau, kad Simas neblogai šoka, gerai veda, tačiau net tada nebuvo kažkokių gilių minčių apie meilę ir pan.“, – prisiminė Gabrielė. „Tačiau po kurio laiko labai keistomis aplinkybėmis atsidūrėme Nidoje, padaviau jai ranką, lipant į kopą, kad būtų lengviau. Ir nebepasileidome“, – romantišką draugystės pradžią prisimena Simas.

Atvedė į bažnyčią

Dabar pora juokiasi, kad vestuves atšventė jau triskart. Vieną kartą po dvejų su puse metų draugystės – Civilinės metrikacijos skyriuje, antrąkart – bažnyčios bendruomenėje, trečiąkart – artimiausių draugų, bičiulių, šeimos narių apsupty. Tačiau, kad santuoka įvyktų, teko įveikti ne vieną kliūtį, baimes ir net nusistovėjusius visuomenės stereotipus. Gabrielė prisipažįsta, kad pradžioje jos šeima į šiuos santykius žvelgė skeptiškai: Simas dešimčia metų vyresnis, dviejų vaikų tėtis, pramogų verslo atstovas, visa tai pasitikėjimo nepridėjo. „Aš jau net sakiau Simui, kad turime išsiskirti ir kad bendravimas neįmanomas. Tačiau Simas – kovotojas ir nusprendė išbandyti visas įmanomas priemones“, – šypsodamasi prisimena Gabrielė. Anot Simo, jų draugystė vystėsi pamažu, pora ilgą laiką susitikinėjo, net iki pirmojo bučinio praėjo du trys mėnesiai: „Pagalvojau, jei mums kartu abiem gerai, tai kodėl turėtume pasiduoti aplinkos spaudimui. Nusprendžiau kalbėtis – atvirai ir nuoširdžiai, pirmiausia, žinoma, su Gabrielės artimaisiais. Išsakiau savo požiūrį, savo ketinimus, vertybes, ir viskas susidėliojo į savo vietas. Pats visada sakiau, jog nenorėčiau jaunesnės žmonos, nes maniau, kad nebus apie ką kalbėtis su žymiai jaunesne. Tačiau klydau – gyvenimas pateikė malonią staigmeną.“

Tiek Gabrielė, tiek Simas ypač džiaugiasi, kad sutampa jų vertybės, požiūris į šeimą. „Gabrielė mane atvedė ir į bažnyčią. Esame praktikuojantys Šilutės miesto evangelijos (charizmatų) bažnyčios nariai. „Bažnyčioje šloviname Dievą giesmėmis, kuriame naujas ir keletą išvertę esame. Tai labai padeda, tikėjimas dovanoja ramybę neramiais laikais“, – dalijasi patirtimi sutuoktiniai.

Įsimylėję trys vyrai

Simas sako, kad dabar Gabrielę yra įsimylėjęs ne vienas vyras, o visi trys: jis ir du jo sūnūs. Oskarui jau 13 m., o Viljamui – 8 m. Vaikai vieną savaitę gyvena su buvusia žmona, o vieną savaitę – su Simu ir Gabriele. „Prisipažinsiu, man buvo iššūkis vyras su dviem vaikais. Teko ir vis dar tenka mokytis daugybės dalykų. Tačiau vaikai labai šiltai mane priėmė. Esame tikrai geri draugai, nepamiršta nei mano gimtadienio, nei Mamos dienos. Viljamas mane pristato kaip antrąją mamą. Jis net mokė Simą, kaip reikia man pasipiršti“, – šypsodamasi pasakojo Gabrielė, bet pridūrė, kad būna įvairių situacijų ir įvairių jausmų, tačiau, kai šeimoje bendros vertybės, viskas išsprendžiama. „Svarbiausia iškart ir atvirai kalbėtis, kad vėliau pūlinys nepritvinktų ir neišsitaškytų į įvairias puses“, – vaizdžiai replikavo Simas.

Ar pora ruošiasi susilaukti bendrų vaikų? „Pasvajojame, tačiau dabar darbų tempas didelis, tai gal ne artimiausiu metu. Tačiau žmogus planuoja – Dievas juokiasi. Kaip bus, pamatysime“, – sakė abu. Sutuoktiniai juokėsi, kad sakę, kai laimės „Lietuvos balso“ projektą, bus „leliukas“. Poros kasdieniame gyvenime daug žaismingumo, kuris, abiejų nuomone, padeda puoselėti jausmus. Simo ir Gabrielės šeimyninio ir profesinio gyvenimo akimirkas galima stebėti jų „Tik Tok“ paskyroje „simaslikesgabi“ bei feisbuke, instagrame „Simas mėgsta dainuoti“, „Gabrielė Nausėdaitė“.

Agnė ADOMAITĖ

Asm. albumo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių