Minijos slėnyje eilėmis išsakė meilę Gargždams

Vilijos BUTKUVIENĖS nuotr.: Gargždų bendruomenės pirmininkė V. Anužienė (su gėlėmis) kūrybiškus abiturientus sveikino kartu su bendruomenės valdybos nare Giedre Steikūniene.

Gargždų bendruomenės pirmininkė Vida Anužienė ne tik paskatino „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientus miesto gimtadienio proga parašyti rašinius tema „Laiškas Gargždams“, bet ir pati eiliuoja. Savo kūrybos eilėraščiuose Vida išreiškia besąlyginę meilę miestui, kuriame gyvena ir kuria.

Gargždų gimnazistai, kurie dalyvavo rašinių konkurse, praėjusį šeštadienį buvo apdovanoti Gargždų miesto gimtadienio šventėje, Minijos slėnio scenoje. Aštuoniems kūrybiškiems dvyliktokams, kurie jau kelia sparnus iš gimtojo miesto ir svajoja apie savo studentišką ateitį, buvo įteikti ir miesto bendruomenės, ir laikraščio „Banga“ prizai. Tarp rajono Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Algirdo Petravičiaus ir laikraščio redaktorės Vilijos Butkuvienės išsakytų prasmingų linkėjimų jaunajai gargždiškių kartai Minijos slėnyje nuskambėjo ir bendruomenės pirmininkės V. Anužienės savos kūrybos eilėraštis. Iniciatyvios gargždiškės eilėse išsakomas nuoširdus priesakas mylėti savojo miesto istoriją, puoselėti Gargždų grožį.

Gargždams

Myliu tave, Minijos upelę,

Didingais vingiais srūvančią tolyn.

Myliu ir tą vienintelį berželį,

Kuris ant kalno rymo taip liūdnai.

Menu du brolius ąžuolus prie kelio,

Jų šakos glaudė jaunus ir senus.

Aidėjo dainos, muzika skambėjo

Ir jungė mūsų likimus.

Gargždai Gargždai,

Nuo seno išgarsėję

Savo grožiu prie Minijos sraunios.

Mylėkim juos visa širdim ir siela,

Branginkim tai, už ką vaikai padėkos.

Vida ANUŽIENĖ

„Bangos“  informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių