Gargždiškio eilėraščiuose – kasdienybės spalvos

Autorės nuotr.: su G. Mejero eilėmis supažindino Gargždų socialinių paslaugų centro darbuotojos Danguolė Venckuvienė (kairėje) ir Ineta Jankūnienė.

Gargždiškis Gintautas Mejeras savo gyvenimo neįsivaizduoja be eiliavimo, knygų skaitymo, siuvinėjimo kryželiu ir be Gargždų socialinių paslaugų centro bendruomenės. Ji skatina vyriškį kurti, o šią savaitę Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje surengė ant­rosios Gintauto knygelės pristatymą.


Nuo vaikystės eiliuojantis G. Mejeras – kuklus žmogus. Tad jo kūrybą susirinkusiems skaitė Gargždų socialinių paslaugų centro darbuotojos, lankytojai, kelias dainas pagal jo eiles atliko gargždiškių grupė „Pilnatis“. Renginys buvo tiesiogiai transliuojamas ir Gargždų socialinių paslaugų centro lankytojams, ir bibliotekos filialų skaitytojams.
G. Mejeras savo eilėmis skatina susimąstyti apie gyvenimo prasmę, tikėjimą, viltį, gamtą, mylimus žmones. Į pasaulį žvelgdamas su atlaidžia šypsena, jis trokšta, kad vyrautų taika, kad nebūtų veid­mainysčių, savanaudiškumo, kad žmones sietų draugystė ir nuoširdumas, kad vieni kitiems neužmirštų dėkoti. 2008 metais G. Mejero eilėraščiai buvo sudėti į knygelę „Gyvenimo kryžkelė“, kurią padėjo išleisti Seimo narys Petras Gražulis. Jo dėka Gintauto kūryba sugulė ir į antrąją knygelę „Kasdienybės spalvos“.
Eiliuojantį gargždiškį sveikino ir toliau kurti linkėjo Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vytautas Butkus, Seimo nario P. Gražulio padėjėja Regina Kernagienė, Socialinių paslaugų centro direktorė Viktorija Lygnugarienė ir lankytojai, VšĮ „Revilita“ įkūrėja Rekvita Bagdonienė, Jaunimo reikalų koordinatorė Adelija Radžienė, TAU atstovai ir daug gargždiškių, nuo vaikystės pažįstančių Gintautą. Gražūs žodžiai ir aplinkinių dėmesys, skirti Gintautui, sujaudino jo seserį ir sūnėną, kurie taip pat buvo šalia įsimintiną dieną. G. Mejero kryželiu siuvinėtų paveikslų paroda Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje veiks visą gegužės mėnesį. Čia pat galima paskaityti ir jo nuoširdžių eilėraščių.
Laima ŠVEISTRYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių